December

  • 5 december: Competitie Frankrijk
  • 12 december: Competitie Frankrijk

November

  • 4 november: Competitie Frankrijk
  • 9 – 12 november: German Open
  • 16 – 19 november: Swedish Open

Oktober

  • 10 oktober: Competitie Frankrijk
  • 24 oktober: Competitie Frankrijk

September

  • 13 – 17 september: EK Luxemburg
  • 26 september: Competitie Frankrijk

Augustus

  • 24 – 27 augustus: Czech Open

Mei

Dag WK tafeltennis
Tegenstander(s) Uitslag
31 Tweede ronde Mima Ito (JPN) 10-12 10-12 11-9 4-11 11-13
31 Eerste ronde Dorina Srebrnjak (CRO) 11-5 11-5 27-29 11-8 7-11 11-3
Dag WK tafeltennis (gemengd; Benedek Olah)
Tegenstander(s) Uitslag
30 Tweede ronde Wooijn Jang, Zion Lee (KOR) 11-1 11-4 2-11 11-13 9-11 6-11
30 Eerste ronde Eric Glod, Sarah de Nutte (LUX) 11-3 11-9 9-11 11-5 12-10
Dag WK tafeltennis (dubbel; Kim Vermaas)
Tegenstander(s) Uitslag
30 Derde voorronde Margo Degraef, Lisa Lung (BEL) 9-11 11-6 11-6 9-11 4-11
30 Tweede voorronde Natali Brinza, Ecaterina Jibric (MDA) 11-6 11-5 11-4
29 Eerste voorronde Bye

April

Dag Slovenia Open
Tegenstander(s) Uitslag
29 Kwartfinale Hsien-Tzu Cheng (TPE) 11-2 11-9 6-11 11-13 11-9 4-11 10-12
29 Derde ronde Suthasini Sawettabut (THA) 11-9 17-15 11-9 7-11 5-11 7-11 11-7
28 Tweede ronde Madhurika Patkar (IND) 8-11 11-9 11-7 10-12 11-6 11-8
28 Eerste ronde Mateja Jeger (CRO) 11-3 11-9 7-11 11-7 11-13 7-11 14-12
Dag Slovenia Open (dubbel; Linda Bergstrom)
Tegenstander(s) Uitslag
27 Tweede voorronde Mirela Durak, Mateja Jeger (CRO) 13-11 11-4 5-11 7-11 3-11
27 Eerste voorronde Bye

Maart

Dag Thailand Open
Tegenstander(s) Uitslag
31 Eerste ronde Kim Seoyeon (KOR) 6-11 5-11 1-11 3-11

Januari

Dag Slovenia Open
Tegenstander(s) Uitslag
21 Kwartfinale Xiaoxin Yang (MON) 11-2 8-11 10-12 12-9 10-12 11-9 7-11
20 Tweede ronde Jian Zeng (SGP) 9-11 11-6 11-6 12-14 11-9 7-11 11-9
19 Eerste ronde Dora Madarasz (HUN) 11-96-11 11-9 11-9 11-7
18 Tweede voorronde Kladia Kusinska (POL)
18 Eerste voorronde Chia-Hsuan Lin (TPE) 11-3 4-11 7-11 11-7 11-8 9-11 11-8
18 Kwalificatiegroep Viktoria Truzsinszki (SRB) 7-11 11-6 11-4 14-16 11-5 11-4
18 Kwalificatiegroep Jennifer Jonsson (SWE) 8-11 11-4 11-5 11-9 12-10
Dag Slovenia Open (dubbel; Kim Vermaas)
Tegenstander(s) Uitslag
18 Tweede voorronde Chia-Hsuan Lin, Po-Hsuan Lin (TPE) 9-11 6-11 11-7 9-11
18 Eerste voorronde Aneta Maksuti, Viktoria Truzsinszki (SRB) 11-8 7-11 11-4 8-11 11-4

 

Klik hier voor mijn resultaten op de site van de ITTF.